Facebookpagina AllesPlat

Alles Plat is een initatief van:

Logo RTV Oost

U bevindt zich hier : MuziekMuziektipsEerste album de Boetners komt uit

De Boetners met A-j moar schik hebt

23 mei komt het eerste album uit genaamd 'A-j Moar Schik Hebt'. De release wordt groots gevierd met een concert in Grenscafé De Peer te 's-Heerenberg.

Biografie:
De Boetners zagen het daglicht tijdens het Zwarte Cross Festival 2011. De afwezigheid van Eric Vreuls heeft zoveel inspiratie opgeleverd dat Kevin Raayman (zang en gitaar) en Koen Büttner (gitaar en achtergrondzang) besloten om een nummer te schrijven. Ondertussen heeft de band vier hits op zak met ‘Woar is Eric?’ (2011), ‘Siebes Geet Deur’ (2012) ‘Noar de Klote’ (2013) en de populaire zomerhit ‘Goa Je Met (Noar Mien)’ (2013). Het debuutalbum 'A-j Moar Schik Hebt' is op dit moment in de maak en komt 23 mei 2014 uit. En we weten het allemaal: van klein denken is nog nooit iemand groot geworden..


De Boetners maken nummers in hun moerstaal. Rock & Roll nummers met een knipoog in het Achterhoekse dialect. Grote inspiraties zijn dan ook Jovink & The Voederbietels, Normaal, Boh Foi Toch en internationale bands zoals AC/DC en Status Quo. De Boetners proberen met hun jonge leeftijd het gat op te vullen dat Jovink en Normaal hebben achtergelaten..

De Boetners zijn:
Kevin Raayman (zang, gitaar)

Koen Büttner (gitaar, achtergrondzang)

Live ondersteunen Alex Simons (basgitaar), Bram Kruijt (drums en achtergrondzang) en Roel Bolder (trompet) de band. 

De Boetners: Goa je met


Media player

Luister in eigen player : WMA, MP3 of AAC